قابلیت ارتباط با افراد خاص در اینستاگرام؛ آپدیت جدید

براساس قابلیت جدید اینستاگرام، کاربران می‌توانند در جستجوهای خود با افراد خاصی بیشتر از سایرین ارتباط بگیرند

 

براساس قابلیت جدید اینستاگرام، کاربران می‌توانند در جستجوهای خود با افراد خاصی بیشتر از سایرین ارتباط بگیرند، به این شکل که اینستاگرام الویت بیشتری را به این افراد در نتایج حاصل از جستجو ارائه می‌کند.

 

به نقل از سایت اخبار و تحقیقات فناوری Engadget، شبکه اجتماعی پرطرفدار اینستاگرام ابزار جدیدی را ارائه خواهد کرد که با وجود آن مدیریت و کنترل کاربران بیشتر از قبل شده و الگوریتم اطلاعات ورودی حساب کاربری آن‌ها بهینه‌تر و قابل‌کنترل‌تر از قبل شده است.

یک توسعه‌دهنده نرم‌افزار مربوط به شبکه‌ها و پلتفرم‌های همراه به نام آلساندرو پالوتزی، بیان داشته است که این قابلیت جدید با نام Favorites  در حال ایجاد و توسعه است.

اسکرین شات‌هایی که پالوتزی از این نوع قابلیت منتشر کرده است، نشان می‌دهد که شما به‌عنوان کاربران این پلتفرم اجتماعی می‌توانید دوستان، خانواده و یا کسانی که محتوای صفحه آن‌ها را می‌پسندید در الویت قرار داده و به این شکل در زمان استفاده از اینستاگرام، ابتدا با محتوای این افراد مواجه شوید.

در حال حاضر محتواها بر اساس زمان انتشار الویت‌بندی شده و به نمایش در‌می‌آیند اما در الگوریتم جدید، پست‌ها بر اساس فعالیت‌های قبلی شما و میزان توجه شما به پست‌ها الویت‌بندی می‌شوند و به این شکل رضایت کاربران بیشتر از قبل جلب خواهد شد.

نتایج حاصل از دوره آزمایشی داخلی و پس از آن، دوره آزمایشی که توسط کاربران محدود انجام می‌شود بر روی آینده این قابلیت تاثیر زیادی خواهد داشت.