نرم‌افزارهای بارنویس

 

پروژه نرم‌افزار بارنویس شرکت رز توسعه، شامل مجموعه‌ای از نرم‌افزارهاست که در حیطه صنعتی استفاده می‌شود و کاربرد آن به‌عنوان مکمل کاری انواع ترازو و باسکول تعریف شده است.

در یک تقسیم‌بندی کلی از پروژه بارنویس، می‌توانیم آن را به دو نوع نرم‌افزارهای باسکول جاده‌ای که دوتوزین هستند و نرم‌افزارهای ترازو و باسکول‌های کوچک که تک توزین هستند، تفکیک کنیم.

 

نرم‌افزارهای باسکول جاده‌ای را نیز می‌توانیم به دو دسته کلی نرم‌افزارهای باسکول ساده و نرم‌افزارهای باسکول تصویر ساپورت تقسیم کنیم. قابلیت اتصال به چند دوربین تحت شبکه و امکان ذخیره تصاویر ثبت شده از خودرو از ویژگی‌های کلی نرم‌افزارهای تصویر ساپورت شرکت رز توسعه می‌باشد.

 

انواع نرم‌افزارهای باسکول جاده‌ای تصویر ساپورت شرکت رز توسعه

نرم‌افزار باسکول جاده‌ای پلاک‌خوان تک دوربین ساپورت فقط یک دوربین برای پلاک‌خوانی دارد اما این قابلیت را دارد که چند دوربین به آن وصل شده و از زوایای مختلف خودرو عکس تهیه کرده و ذخیره نماید.

نرم‌افزار باسکول جاده‌ای پلاک‌خوان دو دوربین ساپورت که می‌تواند دو دوربین پلاک‌خوان را ساپورت کند. یک دوربین پلاک عقب و جلو خودرو و دوربین دیگر به ثبت تصاویر از بالای آن می‌پردازد. این محصول، مانند دیگر نرم‌افزارها از نظر اتصال به چند دوربین تحت شبکه برای ثبت تصاویر مختلف از خودرو موردنظر محدودیتی ندارد.

نرم‌افزار بارنویس دودوربین ساپورت اتوماتیک نیز یکی دیگر از محصولاتی‌ست که بیشتر برای کارخانه‌های با ورودی ماشین‌های مشخص و با فعالیت روزانه کاربرد دارد و برای باسکول‌های جاده‌ای کاربرد کمتری دارد. در صورتی که می‌خواهید اطلاعات مربوط به بار وارد و یا خارج شده از کارخانه، بدون نیاز به حضور نیروی انسانی ثبت و ذخیره شود، ما این نرم‌افزار را به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نرم‌افزار بارنویس سفارشی نیز از دیگر محصولاتی‌ست که بنابر درخواست و نیاز مشتری تعریف می‌شود. به این صورت که نرم‌افزارهای بارنویس موجود برای کارخانجات، نیروگاه‌ها و باسکول‌های جاده‌ای را مطابق با نیازسنجی مشتریان عزیز ارتقا داده و محصولی سفارشی‌سازی‌شده و شخصی‌سازی‌شده تعریف و پیاده‌سازی می‌کنیم.

 

انواع نرم‌افزارهای باسکول ساده شرکت رز توسعه

از پرطرفدارترین نرم‌افزارهای باسکول خودرو شرکت رز توسعه می‌توان نرم‌افزار قبض ویژه را نام برد. این محصول برای ترازوها و باسکول‌هایی مناسب است که توزین آن‌ها تک مرحله‌ای انجام شده و خودرو روی باسکول قرار نمی‌گیرد و صرفا بار موردنظر توزین می‌شود. از قابلیت‌های مهم این نرم‌افزار می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • امکان ارائه وزن خالص بار
  • امکان توزین چندمرحله‌ای بار برای کم‌کردن وزن‌های ناخالص
  • امکان ارائه گزارش از اطلاعات توزین‌های مختلف
  • امکان گزارش‌گیری دوره‌ای بدون محدودیت
  • امکان ارائه یک قبض ترکیبی از چند مرحله توزین
  • امکان صدور قبض نهایی

 

نرم‌افزار ثبت ساده نیز از محصولات مهم نرم‌افزاری شرکت رز توسعه می‌باشد که کاربرد آن مانند نرم‌افزار قبض ویژه است، با این تفاوت که مراحل ثبت ساده‌تری داشته و به این شکل، اطلاعات خروجی و گزارش‌گیری نهایی فرآیند توزین در اکسل ذخیره می‌شود. همچنین برای هر توزین یک قبض صادر شده و قابلیت گزارش‌گیری دوره‌ای ندارد. این نرم‌افزار برای مواردی که نیاز به ثبت ساده اطلاعات وجود دارد، بسیار مناسب است.

 

 

برای مشاهده کاتالوگ محصولات، روی گزینه موردنظر کلیک کنید.