سفارشی‌سازی

 

 

شرکت رز توسعه با تکیه بر تجربه خود در امر مشتری‌مداری، به نیاز شما عزیزان احترام گذاشته و در جهت سفارشی‌سازی و شخصی‌سازی محصولات درخواستی شما تلاش می‌کند. داشتن انعطاف در شخصی‌سازی تولید محصولات سفارشی مطابق با نیاز شما، از مهم‌ترین رسالت‌های ما در جلب رضایت مشتری است. طراحی، مهندسی و تولید نرم‌افزارهای منحصر به فرد که متناسب با نیازهای کاری و عملکرد بهتر روال کاری شماست یکی از مزایای رقابتی شرکت رز توسعه می‌باشد.

فرایند سفارشی‌سازی شرکت رز توسعه شامل مجموعه‌ای از فعالیت‌های یکپارچه و به‌هم پیوسته‌یست که انواع نیازهای فردی، سازمانی و صنعتی را در برمی‌گیرد که با تکیه بر دانش و تخصص تیم حرفه‌ای و همچنین استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی برنامه‌نویسی روز دنیا، آن‌ها را به یک محصول فیزیکی تبدیل کرده و به مشتری تحویل می‌دهد. با این هدف که به مشتریان این توانایی را بدهیم که مفاهیم محصول جدید را به تنهایی توسعه دهند.

شخصی‌سازی، می‌تواند شامل ارتقا محصولات و نرم‌افزارهای موجود بر اساس خواسته‌های مشتریان باشد که بر این اساس ممکن است یک یا چندین آپشن جدید به نرم‌افزارها افزوده شود و یا در شکلی دیگر، می‌تواند شامل طراحی صفر تا صد یک محصول و نرم‌افزار بر اساس نیازسنجی مشتری باشد.

 

 

اشکال مختلف سفارشی‌سازی شرکت رز توسعه

1- اضافه‌کردن برخی آیتم‌ها و قسمت‌های جزئی موردنیاز مشتری به نرم‌افزار اصلی موجود، که در این حالت نرم‌افزار مربوطه در حالت عمومی خود به فروش می‌رسد و صرفا چندین آپشن به آن افزوده شده است.

 

2- اضافه کردن برخی ماژول‌های درخواستی مشتری به برنامه اصلی موجود، که این ماژول‌ها می‌تواند به‌صورت اختصاصی توسط خود شرکت طراحی ‌شود و یا از ماژول‌های موجود استفاده گردد. در این حالت نیز برنامه اصلی در حالت عمومی و اصلی خود قرار دارد.

 

3- طراحی برنامه سفارشی و موردنیاز مشتری و ادغام آن با برنامه اصلی موجود و در نهایت ایجاد نرم افزار خصوصی متناسب با نیاز سنجی مشتری، که در این شکل نرم‌افزار خصوصی‌سازی شده است.

 

4- در بالاترین شکل سفارشی‌سازی، تمام ویژگی‌ها و امکانات موردنیاز با تمام جزئیات آن توسط مشتری اعلام شده و تیم رز توسعه به طراحی آن می‌پردازد. در این حالت صفر تا صد نیازهای مشتری پیاده‌سازی و محصول ایجاد شده کاملا شخصی‌سازی شده است.

ما در این مسیر بر آن هستیم تا با ایجاد هزینه کمتر، محصولاتی را متناسب با نیاز شما ایجاد کنیم.